top of page
  • Admin

"תמיד אשאר שגריר נאמן של ערכים בספורט"

עודכן: 3 בנוב׳ 2022

תמיר ארז נפרד מהעמותה אחרי שנים רבות של עשייה: "חב תודה גדולה לעמותה ולאנשיה". המנכ"לית בתאל גרבי: "'ערכים בספורט' תמיד תהיה בית עבורו"


בימים אלו מסיים תמיר ארז תקופה ארוכה של עשייה משמעותית בעמותת "ערכים בספורט". זו ההזדמנות להודות לו על פועלו הרב לאורך השנים, הן בפיתוח תוכניות והן בעבודה בשטח, על קידום העמותה ובניית מודלים שהוכיחו את עצמם מעל ומעבר.


רשות הדיבור לתמיר: באוקטובר פתחתי את השנה השמינית והאחרונה שלי בעמותה, אני בימים אלו מעביר חפיפות אחרונות לפני שאעבור באופן מלא לפרק הבא שלי בעולם האקדמי. התחלתי את דרכי בעמותה כרכז תוכן והדרכות, שנה לאחר מכן מוניתי למנהל השטח והמחלקה המקצועית של העמותה, תפקיד אותו מילאתי למעשה עד עכשיו. במהלך התקופה הזו העמקנו את הקשר עם בית הנשיא, עשינו תוכניות מדהימות עם החברה למתנ"סים, משרד הספורט, ההתאחדות לכדורגל, איגוד הכדורסל וגופים רבים אחרים.


הדבר המרכזי שקרה מבחינתי בתקופה שלי ב"ערכים בספורט" היה שינוי פניה של העמותה: מעבודה רק במועדוני כדורגל, עשינו קפיצה משמעותית וחצינו גבולות של מגדר ומגזר. העמותה עברה ממודל של עבודה במספר מסגרות מצומצם של כדורגל למודל של הנחיית מועדונים בכל הארץ, מאילת ועד קריית שמונה, כמעט בכל ענף ספורט אפשרי.


ביחד עם המנכ"לים שעמדו בראשות העמותה, שמחתי להקים את מודל התעסוקה וצוות השטח של "ערכים בספורט", שכולל מנחים ומנחות שהם למעשה הלב של העמותה. בתקופות העמוסות, ניהלתי צוות של בין 30 ל-40 מנחים ומנחות, שהעבירו סדנאות והרצאות למגוון של קהלי יעד בנושאים של חינוך, מנהיגות וקהילה. בנינו צוות גדול וחזק שרץ איתנו כמה שנים טובות, עם מנחים ומנחות שפותחים איתנו שנה חמישית ושישית. הם הפנים של העמותה.


עוד דבר משמעותי היה הרחבת התוכנית של מגן הכבוד - הדור הבא בשיתוף בית הנשיא, משרד התרבות והספורט, ההתאחדות לכדורגל, מנהלת הליגות לכדורגל והטוטו-ווינר. במהלך התקופה של המיזם עבדנו בכ-100 מחלקות נוער של מועדונים בליגות הנמוכות, העברנו השתלמויות והכשרות והגענו לאלפי ילדים וילדות. עוד פרויקט גדול היה "דרך הערך" שהייתה לי הזכות להוביל עם החברה למתנ"סים, במסגרתו עבדנו בעשרות מתנ"סים מהחברה הערבית בתקופה הזו.


חוויה מאוד גדולה ומעצימה נוספת שזכיתי בה הייתה לייצג את "ערכים בספורט" במשלחת שיצאה ב-2018 לראות את הפעילות הקהילתית והחינוכית בליגות הנמוכות באנגליה. למדנו את המודלים שלהם וזו הייתה חוויה מטורפת.


אני מרגיש שזכיתי לעבוד במקום שאני אוהב, הייתה לי את היכולת להשפיע על עשרות אם לא מאות ואולי אלפי ילדים וילדות, מאמנים ומאמנות ומסגרות ספורט רבים בכל רחבי הארץ. הכרתי א.נשים מדהימים לאורך התקופה, למדתי מהם המון וגם למדתי על עצמי, התפתחתי בכל התחומים, התחלתי בערכים בספורט כרווק ואני מסיים עם כאיש משפחה עם שלושה ילדים ודוקטורט אוטוטו. אני חב תודה גדולה לעמותה ולאנשיה על שאיפשרו לי להתפתח. תמיד אשאר שגריר נאמן של ערכים בספורט בכל מקום על הגלובוס.----


יואב עשהאל, מנחה בעמותה: "תמיר היה המנהל המקצועי שלי במשך חמש שנים. לאחר עבודה צמודה איתו, אני יכול להעיד שמדובר באיש מקצוע ברמה הגבוהה ביותר, בעל המון ידע וכישורים. בנוסף לכך, הוא מהווה דוגמא אישית בהתנהלות, הן בפן המקצועי והן באישי. תמיר ידע לתפקד כמנהל, חבר, קולגה שעוזר וכזה שנעזר, נותן חופש פעולה, צנוע, שלא לוקח קרדיט לעצמו ומוציא ממך את המיטב כל פעם מחדש. הייתה לי זכות לעבוד איתו, ללמוד ממנו, להתפתח לידו ומדובר באדם נבון בצורה יוצאת דופן, מוסר עבודה, ערכים ויכולות נדירות. לסיכום אומר שמדובר בדמות מיוחדת שמעצימה את כל מי שעובד איתו".


---


הגברת בתאל גרבי, מנכ"לית העמותה: "תמיר מסיים תקופה משמעותית בערכים בספורט במהלכה השפיע על ה-DNA ואף היה חלק ממנו. מומחיותו בפיתוח התוכניות המקצועיות בעמותה הינה נכס וללא ספק אך טבעי וחשוב שימשיך לחקור ולתרום מניסיונו גם באקדמיה. אני מאחלת לו המון הצלחה בהמשך דרכו. ערכים בספורט תמיד תהיה בית עבורו".90 צפיות0 תגובות

Comments


bottom of page